2010. április 27., kedd Országos közéleti lap VI. évfolyam, 62. (925.) szám
CímlapHírekMagunkrólLinkekHirdetésArchívumÉlet-JelVitamin+ Főszerkesztő
Hírszertár

Athén. A Nova televízió szavazásán kiosztották a görög labdarúgó-bajnokság 2009-'10-es idényének különdíjait. Az AEK Athénban kölcsönszerződéssel szereplő Németh Krisztián kapta az év gólpasszáért járó elismerést, az év játékosa a Panathinaikosz francia csatára, Djibril Cissé lett.

Philadelphia. Nagyszerűen futott első 2010-es versenyén Usain Bolt, a világ leggyorsabb embere, aki a Philadelphiában rendezett hétvégi váltógálán repítette győzelemre 4x100 méteres stafétáját.

Barcelona. Az MKB Veszprém idegenben 33–27-re kikapott a kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén a Barcelona ellen. A magyar bajnok csak az első félidőben tartotta magát.

Hamburg. Gera Zoltánnal soraiban, a Fulham értékes gól nélküli döntetlent ért el a német Hamburg otthonában az Európa Liga elődöntőjének első mérkőzésén. A másik angol csapat, a Liverpool 1–0-ra kikapott a spanyol Atletico Madrid otthonában.

Ljubljana. A szlovén válogatott nyerte meg a ljubljanai divízió 1-es világbajnokságot, miután az ötödik fordulóban, a torna záró mérkőzésén három góllal legyőzte a magyar együttest.