2010. április 20., kedd Országos közéleti lap VI. évfolyam, 58. (921.) szám
CímlapHírekMagunkrólLinkekHirdetésArchívumÉlet-JelVitamin+ Főszerkesztő
A harmadik félidő elmaradt

A tisztes helytállás ugyan megvolt, ám a pontszerzés nem sikerült az FK Zakarpattyának a bajnoki címre hajtó Sahtar Doneck otthonában.

A hazai Premier Liga 26. fordulójában az eltiltások és sérülések miatt tartalékosan felálló ungváriak minimális arányú vereséget szenvedtek a csodálatos hangulatú Donbasz Arénában. Az egyetlen gólt Hladkij jegyezte három perccel a szünet előtt. Igor Gamula, a vendégek mestere humorosan megjegyezte, a csúcsmodern stadionban 23 ezer néző előtt pályára lépő futballistái annyira élvezték a játékot, hogy legszívesebben még egy harmadik félidőt is játszottak volna!

A játéknap eredményei: Sahtar–Zakarpattya 1–0, Dinamo–Dnyipro 2–1, Vorszkla–Metaliszt 0–0, Krivbasz–Arszenal 0–1, Iljicsivec–Zorja 1–0, Csornomorec–Metalurg Doneck 1–1. Két meccset tegnap játszottak.

Ami kilátásainkat illeti: négy pontra vagyunk a bennmaradást érő helytől, s sorsolásunk sem nevezhető kedvezőnek. Erre mondják, már csak a csoda segíthet...