CímlapHírekMagunkrólLinkekHirdetésArchívumÉlet-JelVitamin+ Főszerkesztő
Sportvilág
Vendégségben a Dnyeper partján

Ma délután Dnyipropetrovszkba látogat az FK Zakarpattya labdarúgócsapata.

A hazai Premier Liga 23. fordulójában Igor Gamula, együttesünk vezetőedzője sárga lapos eltiltás miatt nem számíthat meghatározó védőjére, Vagyim Bolohanra. Kérdéses az argentin középpályás, Ruben Gomes játéka, aki még a Dinamo elleni derbin sérült meg, így kihagyni kényszerült a legutóbbi, Obolony elleni találkozót is.

A ma késő délután kezdődő találkozót 18 órától (kijevi idő) az országos TET tévécsatorna élőben közvetíti. Az is biztos, hogy a Kárpáti Lviv elleni jövő vasárnapi bajnokink is képernyőre kerül. Április 11-én, 16 órától az ukrán központi adón lesz megtekinthető az ungvári Avangard-stadionban sorra kerülő nyugat-ukrajnai rangadó.

BL: nem dőlt el semmi

Bár az Arsenal–Barcelona BL-negyeddöntő első mérkőzésének nagy részében a vendég katalánok valóságos űrfocit mutattak be, a londoniak, még ha szerencsével is, de döntetlenre mentették a meccset.

Az első húsz perc után a Barca akár néggyel is mehetett volna, ha az Arsenal portása, Almunia nem mutat be olyan zseniális védéseket. Az első félidő nyomasztó Barcelona-fölénye a második játékrészben némileg enyhült, de Zlatan Ibrahimovic káprázatos duplájával mégis ekkor ment el kettővel Guardiola legénysége. Csakhogy Walcott és a tizenegyesből betaláló, s pechesen megsérülő Fabregas találataival Wenger csapata egalizálta az eredményt (2–2), s bár a játék képe alapján furának tűnhet, de ezzel mégiscsak megőrizte továbbjutási esélyeit.

A szerdai BL-játéknap másik meccsén az otthon játszó Inter Diego Milito második félidőben elért góljával soványka előnyt szerzett csapatának a CSZKA Moszkva ellen.