2010. április 3., szombat Országos közéleti lap VI. évfolyam, 50. (913.) szám
CímlapHírekMagunkrólLinkekHirdetésArchívumÉlet-JelVitamin+ Főszerkesztő
Hírszertár

LONDON. A labdarúgó Európa Ligában eddig menetelő Fulham sorozatbeli házi gólkirálya, Gera Zoltán ügyes gólpasszal vétette észre magát csapata Wolfsburg elleni, 2–1-re megnyert mérkőzésén. Az Európa Liga negyeddöntőinek első felvonásán csak az Atletico Madrid nem kapott ki idegenben játszó csapatként, Forlanék a Valencia pályáján ikszeltek: 2–2. A Hamburg Van Nistelrooy vezérletével 2–1-re győzte le a Standard Liege-t, míg a Liverpool a szünetben Daniel Agger sarkalásos csodagóljával még vezetett Lisszabonban, ám két tizenegyesnek köszönhetően a hazai Benfica fordított: 2–1.

LUND. A magyar női kézilabda-válogatott Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen 27–26 arányban nyert a házigazda Svédország ellen. Mátéfi Eszter csapata továbbra is hibátlanul áll csoportjában, s amennyiben vasárnap a Békéscsabán rendezendő visszavágón is nyerni tud, már szinte biztos továbbjutó.

SEPANG. A Forma–1-es világbajnokság Malajziai Nagydíján az első után a második szabadedzésen is Lewis Hamilton volt a leggyorsabb. A második, illetve harmadik legjobb időt Sebastian Vettel és Nico Rosberg érte el.

VADUZ. Kialakult a 2010-es U17-es labdarúgó Európa-bajnokság mezőnye, miután az angol válogatott is kiharcolta a kvalifikációt Szlovákia ellen aratott 2–0-ás győzelmével. A házigazda Liechtenstein mellett Csehország, Görögország, Portugália, Spanyolország, Svájc, Törökország és Anglia jutott ki a kontinensviadalra.