CímlapHírekMagunkrólLinkekHirdetésArchívumÉlet-JelVitamin+ Főszerkesztő
Sportvilág
Botlott a Beregvidéki FC

A negyeddöntőkkel folytatódott a megyei labdarúgó kupasorozat.

Rövid kényszerszünet után a negyeddöntők első felvonásával folytatódott a megyei labdarúgó-kupa. Az újabb serlegre pályázó bajnok és téli kupagyőztes Beregvidéki FC meglepetésre hazai pályán csak 2–2-es dön-tetlent ért el a Szerednyei FC ellen. Így a visszavágót az ellenfél várhatja előnyösebb pozícióból, de ne feledjük, tavaly a Vérke-partiak pont Szerednyén harcolták ki a bajnoki címet. A visszavágók csütörtökön lesznek 16 órától (kijevi idő szerint). További eredmények: Zaricsevói Kolosz–Munkácsi FC 0–3, FK Polena–Pisztraházai Meteor 4–0, Újdávidházai Medvigy–Nagyszőlősi FC 3–0 (technikai vereség, mivel nem voltak rendben a szőlősi játékosok papírjai).

Hamilton parádézott, Button nyert

Akárcsak tavaly, idén is a világbajnok Jenson Button nyerte meg a Formula–1-es vb-sorozat Ausztrál Nagydíját.

Az élről induló Sebastian Vettel a futam derekán kicsúszott, így a részben esős futamon elsőként száraz gumira váltó angol világbajnok állt az élre. Az elképesztően aktív Lewis Hamilton kénytelen volt megelégedni a hatodik hellyel, miközben a dobogóra Robert Kubica és Felipe Massa állhatott fel. Michael Schumacher épphogy befért a pontszerzők közé, tizedik lett.