2010. február 27., szombat Országos közéleti lap VI. évfolyam, 31. (894.) szám
Asztalitenisz-bajnokság a Vérke partján

A haza védelmezőinek napja alkalmából a beregszászi városi tanács ifjúsági és sportosztálya, valamint a városi tanügyi osztály közös szervezésében asztalitenisz-bajnokságot rendeztek.

Az ünnepi sportesemény résztvevői a városi iskolák, a Beregszászi Egészségügyi Koledzs, valamint a szolgáltatóipari szaklíceum tanulói voltak. A rendezvénynek a Beregszászi 6. Számú Általános Iskola tornaterme adott otthont. A bajnokság két korcsoportban zajlott, 64 fiú és 17 lány mérte össze erejét. A legjobbak képviselhetik Beregszászt a megyei bajnokságon.

A 15 év alattiak női mezőnyében első helyen Kozár Tetyana végzett, míg a fiúk között Olekszandr Kucserjavij a győztes. A 16 év felettiek korcsoportjában Alla Halinec, valamint Balázs Gyula bizonyult a legjobbnak.

A rendezvény lebonyolításában nagy segítséget nyújtott a Beregszászi Gyermek Alkotóház és a Vöröskereszt.