2010. február 25., csütörtök Országos közéleti lap VI. évfolyam, 29.-30. (892.-893.) szám
Barca-iksz Stuttgartban

Egy félideig hatékonyan futballozott a házigazda Stuttgart a Barcelona ellen a BL-nyolcaddöntő első mérkőzésén, ám a katalánok a fordulást követően már nem csupán a labdabirtoklást illetően voltak dicsérhetők.

A legutóbbi, Köln elleni bajnokin négyet hintő Cacau 25. percben elért fejes góljára kevéssel a szünet után Ibrahimovic (a képen) válaszolt, amúgy pedig a felek elkönyvelhettek néhány kimaradt, ordító helyzetet. Az 1–1 a Barcának jó. Ám a Stuttgartot sem szabad leírni, főként a nyitószakaszban mutatott játék miatt nem.

A másik találkozón a Bordeaux Ciani találatával 1–0-ra nyert az Olympiakosz pályáján.