|
Sötét percek
Hamis DVD-k az utastérben
Hamis hang- és képhordozó lemezekre bukkantak a rendőrök egy odesszai fiatalasszony gépkocsijában. A nőt a megyeszékhely egyik benzinkútján igazoltatták. Az őrjárat bekukkantott az utastérbe, ahol letakart kartondobozok voltak. Kiderült, hogy azokban illegálisan gyártott műsoros DVD-k és CD-k vannak. A százötven darab kalózterméket lefoglalták, az ügyben vizsgálat indult.
Nem sikerült a betörés
Sikertelen betörési kísérletről tett bejelentést a rendőrségen egy nagylucskai vállalkozó. A helyszínre kivonult munkácsi járási nyomozók megállapították, hogy a település vegyesboltjának külső ajtaját valaki feltörte, de a mögötte lévő acélráccsal nem boldogult. A betörőt végül a megszólaló riasztóberendezés futamította meg.
Utcai vetkőztetők
Éjszakai útonállókat keresnek a munkácsi rendőrök. A két gyanúsított a város kivilágítatlan utcáiban járókelőket támadnak meg. A kiszemelt áldozatokat megverik, majd levetkőztetik és elszedik a készpénzüket, valamint értékeiket. A legutóbb egy 23 éves fiatalembert támadtak meg, akitől a bőrkabátját, a maroktelefonját és a pénzét rabolták el.
Eltűnt a padlóburkolat
Alaposan meglepődött az a técsői házaspár, aki külföldi munkavállalásból tért haza. Feltörték a családi házukat, ám a lakásból semmi érték nem tűnt el. Az ismeretlen betörő csak a helyiségek padlóburkolatát szedte fel és vitte magával. A tettest keresi a rendőrség.
Rendőrt gázolt a drogos
Intézkedő rendőrre támadt Huszton az a huszonhárom éves técsői nő, akit kábítószer-vásárláson értek tetten. Az asszony éppen átadta a szintetikus drogok vételárát, amikor a rendőrtiszt közbelépett. A felszólításra, hogy szálljon ki a gépkocsiból és adja meg magát, a gázpedálra lépett és nekihajtott az intézkedő közegnek, akit súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba. A gyanúsítottnak azonban nem sikerült elmenekülni, mert rendőrautók állták el az útját. A két drogárust és a fiatalasszonyt letartóztatták.
|