2008. október 14., kedd Országos közéleti lap IV. évfolyam, 160. (628.) szám
CímlapHírekMagunkrólLinkekHirdetésArchívum Főszerkesztő
Hírszertár

Zaporizzsja. Sem a repülőtéri, sem a stadionbeli nehézségek nem tudták megállítani a veszprémi kéziseket Ukrajnában, 32–25-re verték a Zaporizzsját a Bajnokok Ligája második fordulójában. Az egyik legjobb magyar, Iváncsik Tamás útlevelét a bécsi felszálláskor ellopták, így otthon maradt, a találkozót meg ukrán bíró fújta, mert az eredetileg kijelölt két román közül csak az egyik érkezett meg.

Madrid. Agydaganata van Severiano Ballesteros korábbi kiváló golfjátékosnak, aki szomorúan úgy nyilatkozott: most élete legkeményebb harca előtt áll. Az 51 éves spanyol sportember hétfőn elvesztette eszméletét, ezért kórházba szállították kivizsgálásra. Ennek során diagnosztizálták a daganatot.

Róma. Az Olasz Labdarúgó Szövetség elnöke kijelentette, nem fognak kérni jegyeket a csapat idegenbeli világbajnoki selejtező mérkőzéseire a szombati bulgáriai incidens miatt. A címvédő együttes szófiai meccsét ugyanis beárnyékolta néhány olasz szurkoló viselkedése, akik a találkozó előtt náci karlendítéssel "üdvözölték" a hazai nézőket és üvegekkel dobálták meg őket.

Milánó. Három év múlva India is otthont ad majd Formula-1-es futamnak – ezt Bernie Ecclestone, a száguldó cirkusz első számú vezetője mondta el az olasz La Gazzetta dello Sport című napilapnak.

Minden jog fenntartva © 2008 Kárpáti Igaz Szó